Reklamní agentura DPsign

Naše služby

Reklamní agentura DPsign poskytuje komplexní služby v oblastech vizuální komunikace, reklamní tvorby, tisku, internetových prezentací a multimédií. Mimo jiné si můžete vybrat některou dílčí službu z naší nabídky:

Signmaking

Velmi žádaný druh reklamní služby využitelný pro většinu firem, který zahrnuje především následující oblasti: řezaná samolepící reklama, světelná reklama, venkovní reklama a orientační systémy.

více ...

Razítka

Dodáváme kompletní sortiment razítek rakouské firmy COLOP. Především se jedná o následující typy razítek: standard new, standard, kulatá, oválná, čtvercová, obdélníková nebo datumová, ale i razítka v kombinaci s tužkou.

více ...

Tiskoviny

Zajišťujeme tisk všemi dostupnými technologiemi: ofsetový tisk (např. vizitky, letáky), sítotisk (např. trička, tašky), ražba, digitální tisk nebo knihařské zpracování.

více ...

Reklamní předměty

Ve spolupráci s významnými výrobci a dovozci reklamních předmětů, Vám můžeme nabídnout široký výběr reklamních předmětů, pro Vaše obchodní partnery i zaměstnance, od cenově velmi přijatelných reklamních předmětů až po luxusní dárky.

více ...

Webdesign

Nabízíme kompletní služby v oblasti tvorby a údržby webových stránek: tvorbu nových či redesign stávajících stránek včetně optimalizace pro vyhledávače, umístění na server, zaregistrování do vyhledávačů a katalogů a také následnou údržbu a aktualizaci již vytvořených stránek.

více ...

Natáčení

Nabízíme videonatáčení svateb, rodinných oslav, večírků, ale i firemní prezentační video. Sestříhaný videozáznam následně nahrajeme na libovolný počet VHS kazet, DVD či CD nosičů.

více ...

Vzorníky

Nabízíme výrobu vzorníků povrchů vašich výrobků. Jedná se především o vějířovité vzorníky dýh, laminátorů či jiných materiálů.

více ...

Inzerce

Nabízíme zprostředkování reklamy v celostátním, ale i v regionálním tisku.

více ...

Protože nabízíme opravdu komplexní služby nelze je všechny na těchto stránkách uvést, proto nás neváhejte kontaktovat s jakýmkoliv Vaším dotazem ohledně námi poskytovaných služeb.


Kontakty

mobil605 720 232

e-maildpsign@dpsign.cz

více...

Kalendář

červenec 2024

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Svátek má: Vítězslav


Strážovice 116, 696 38 Strážovice u Kyjova | mobil: 605 720 232 | dpsign@dpsign.cz